Subaru Forester saņēma ilgi gaidīto atjauninājumu


Subaru Forester ir neapstrīdams Japānas koncerna flagmanis, kas joprojām ir labi pārdots daudzās Eiropas valstīs. Tajā pašā laikā šī šedevra izstrādātāji nebeidz pārsteigt fanus ar savlaicīgu pārveidošanu un sava ideja atjauninājumiem. Un tagad izlaišanai tiek gatavota vēl viena jauna Subaru Forester versija, kas pārdošanā nonāks līdz šī gada beigām.

Lasīt tālāk

Subaru WRX Sportswagon nonāca sērijā

Jaunais Subaru WRX Sportswagon ir sācis masveida ražošanu. Lielisks universāla krosovers ir paredzēts galvenokārt Austrālijas tirgum, lai gan nākotnē modelis solās parādīties ASV un Eiropā. Attiecībā uz Japānu, kuras dzimtene ir šī zīmola dzimtene, šeit noteikti nebūs automašīnas, jo ir pieejami daudzi bēdīgi slavenā Toyota vienas klases modeļi.
Lasīt tālāk

Crossover Subaru Forester strādāja pie drošības


Subaru Forester SUV diez vai ir nepieciešams īpašs ievads, jo tas ir labi pazīstams plašam autobraucēju lokam visā pasaulē. Tajā pašā laikā Japānas koncerna flagmanis regulāri saņem kosmētiskas izmaiņas un dažādus uzlabojumus. Tomēr šodien mēs runāsim par drošības jauninājumiem, ko Subaru inženieri un dizaineri ir ieviesuši pašreizējās paaudzes krosoverā.
Lasīt tālāk