Subaru WRX S4 un Levorg STI Sport R iepriecinās ar atsitienu

Sērijveida ražošanai gatavojas divi jauni modeļi Subaru WRX S4 un Levorg STI Sport R. Tajā pašā laikā japāņu koncerna dizaineri sola iepriecināt pircējus ar paaugstinātu dzinēju efektivitāti un īpašo versiju sportisko dizainu, kas, protams, patiks daudziem oriģinālo auto cienītājiem.

Subaru WRX S4 solās būt aprīkots ar izcilu turbodzinēju ar 275 ZS atdevi, savukārt Levorg STI Sport R iegūs krietni interesantāku dzinēju ar 385 ZS. Salīdzinot ar automašīnu bāzes versijām, pieaugums būs aptuveni 30 procenti, kas ir ļoti jūtams.

Tāpat tiks prezentētas daudzas izmaiņas jauno produktu izskatā. Modeļiem būs sporta spoileri, virsbūves komplekts, jauna optika, diski un virkne citu uzlabojumu. Iekšpusē var atrast jaunu stūri, sēdekļus, instrumentu paneli un pilnīgi dažādu modeļu multimediju sistēmu.

Kopumā Subaru dizaineru un dizaineru piedāvātie jauninājumi šīm īpašajām versijām ir pilnīgi pietiekami pilnīgai pārveidošanai. Esam pārliecināti, ka šīs automašīnas noteikti atradīs savus cienītājus un tiks pārdotas labā apritē lielas zīmolu pircēju auditorijas vidū.


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив