Subaru Forester saņēma ilgi gaidīto atjauninājumu

Subaru Forester ir neapstrīdams Japānas koncerna flagmanis, kas joprojām ir labi pārdots daudzās Eiropas valstīs. Tajā pašā laikā šī šedevra izstrādātāji nebeidz pārsteigt fanus ar savlaicīgu pārveidošanu un sava ideja atjauninājumiem. Un tagad izlaišanai tiek gatavota vēl viena jauna Subaru Forester versija, kas pārdošanā nonāks līdz šī gada beigām.

Pirmā lieta, kas pircējus interesē šādos gadījumos, protams, ir dzinēju līnija. Kopumā tas nekādas radikālas izmaiņas nepiedzīvos, izņemot 150 ZS dzinēja parādīšanos. un 196 ņūtonmetru griezes moments. Nu, ņemot vērā jau tā lielisko Subaru Forester dzinēju klāstu, jums par to nevajadzētu uztraukties.

Taču tas, kas patiešām iepriecinās zīmola cienītājus, ir svaigais režģis un optika, kas nopietni mainījuši krosovera izskatu. Turklāt jauninājumi ir salonā, kas ieguvis jaunus sēdekļus aizmugurējai pasažieru rindai, atjauninātu instrumentu paneli un multimediju sistēmu ar nedaudz lielāku ekrānu.

Ņemot vērā automašīnas pieejamās izmaksas, kā arī jauninājumu skaitu, mēs varam secināt, ka pārveidošana bija diezgan veiksmīga. Esam pārliecināti, ka pircēji no daudzām Eiropas valstīm to novērtēs un veicinās leģendārā universāla pārdošanas apjomu tālāku izaugsmi!


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив