Subaru Solterra ir elektrisks

Šobrīd gandrīz katra autoražotāja klāstā ir vismaz viens elektroauto. Lielie uzņēmumi lepojas ar virkni jaunu elektromobiļu, savukārt mazākiem autoražotājiem trūkst resursu, lai izstrādātu pat savu pirmo modeli.

Tomēr Subaru atrodas kaut kur pa vidu starp abām iepriekš aprakstītajām galējībām. Nesen uzņēmuma vadība ar vēsmu prezentēja jaunu elektromobili Subaru Solterra, kam tirdzniecībā būtu jānonāk nākamā gada pavasarī. Tas ir, patiesībā modelis ir izstrādāts vairāk nekā gadu.

Platforma ir e-TNGA ratiņi, kuriem ir modulāra struktūra un kas ir īpaši uzasināti elektrisko transportlīdzekļu projektēšanai. Patiesībā tas ir skaidrs no platformas nosaukuma, uz kuras tiks novietots pāris elektromotoru, kā arī pietiekami ietilpīgs akumulators.

Kopumā jaunuma spēkstacijas kopējā jauda solās pārsniegt 200 ZS, savukārt nobraukums ar vienu pilnu akumulatora uzlādi būs visi 480 kilometri. Tie nav tie augstākie rādītāji, tomēr vidējas klases elektromobilim tie ir diezgan pamatoti. Runājot par izskatu, tas iegūs klasiskās zīmola aprises un mūsu gaumei būs ļoti patīkams.


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив