Subaru svin 60 gadus kopš sava pirmā modeļa izlaišanas ar īpašo Outback X-Break versiju

Subaru svin 60 gadu jubileju, kopš tika izlaists pirmais modelis ar speciālo versiju pārtraukumiem ar uzlabotām funkcijām bezceļa apstākļos, Outback. Īpašais izdevums saucas “X-Break” un ir paredzēts aktīva dzīvesveida cienītājiem.
Ārpusē jaunā japāņu pauzes versija ir ieviesta ar nelielām izmaiņām: X-Break saņem ārējo spoguļu pārsegus un stiprinājumus papildu bagāžai uz melnā jumta, melnu kalendāru ar zaļu apdari iekšpusē, uzrakstu ar modeļa apzīmējumu un melnu versiju aizmugurē. paneļi, kā arī vārdi "Outback" zaļā krāsā priekšējo durvju apakšpusē.

Jaunais X-Break tiks piedāvāts tikai ar 2,5 litru 4 cilindru bokseru benzīna motoru ar 175 litriem. C. Dzinējs griezes momentu pārraida, izmantojot automātisko pārnesumkārbu (CVT) un simetrisko AWD pilnpiedziņas sistēmu.

Tas var iepriecināt automašīnas ar 18 collu vieglmetāla diskiem. Interjers izrādījās praktiskāks, ieskaitot ar ūdensnecaurlaidīgu gobelēnu kombinācijā ar mākslīgo ādu. Kontrastējoši zaļie akcenti dod priekšroku arī interjeram, ar vīlēm uz sēdekļiem, durvju paneļa elementiem, stūri un pārnesumu sviru.

Īpašajā X-Break versijā tiek veiktas nelielas izmaiņas tehniskajā aprīkojumā, īpaši aktīvās drošības sistēmās, kuras, starp citu, būs pieejamas visām versijām. Pilnveidota EyeSight drošības sistēma, kas izmaiņu rezultātā aktivizēs bremzes īsākā laikā pēc gājēju / velosipēdistu noteikšanas.

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив