Instrumenti automašīnu remontam

Vai esat iesācējs automehāniķis vai tikai autoīpašnieks, kam patīk to labot savām rokām? Papildus noteiktām prasmēm jums būs nepieciešams pienācīgs instrumentu komplekts. Neatkarīgi no automašīnas markas, modeļa un izlaiduma gada pastāv tam neaizvietojamu instrumentu kopums, kurus varat atrast interneta veikalos. Pastāv pārāk daudz dažādu auto instrumentu veidu un zīmolu klāsts, tādēļ parasti jums būs nepieciešams:  


1. Muciņu atslēgu un uzgaļu komplekts. Bieži vien šie komplekti ir ērtā un izturīgā korpusā, un tie tiek piegādāti līdz arī ar seškanšu atslēgām, skrūvgriežiem, sprūdratiem, pagarinātājiem un dažiem citiem instrumentiem. 

2. Knaibles. Šie dažāda veida un izmēra rokas instrumenti ir nepieciešami darbam ar automašīnas vadiem, borta elektroniku. Pieejami ir arī vadu izolācijas noņēmēji un griezēji. 

3. Dinamometriskā atslēga. Šāds rīks ir nepieciešams, lai iestatītu pareizu pievilkšanas momentu skrūvju, uzgriežņu un aizdedzes sveču skrūvēšanas laikā. Ar nepareizu pievilkšanas momentu pievilkti stiprinājumi var tikt sabojāties, ieķīlēties vai pat saliekties. 

4. Uzgriežņu atslēgas. Neviens automehāniķis nevar iztikt bez šiem noderīgajiem rokas instrumentiem. Parasti jums būs nepieciešama pilna dažādu izmēru atslēgu izlase. Parasti uzgriežņu atslēgai ir slēgts gredzens vienā un atvērts gals otrā pusē. 

5. Skrūvgrieži. Jums noteikti būs nepieciešami krusta un plakanie skrūvgrieži, kā arī viens ar garu kātu darbam grūti pieejamās vietās. 

6. Āmuri. Ieķīlējušos skrūvju noņemšanai izmanto uzsitējveseri. Parocīgs būs arī gumijas āmurs. Šie āmuri ir pārklāti ar mīkstu materiālu, kas novērš metālisku virsmu bojājumus.  Auto remonta veikšanā noderīgs var būt arī neliels āmurs ar metālisku galviņu. 

7. Gaismas avots. Visbiežāk būs nepieciešams rokas lukturītis un stacionārs apgaismojums. Mūsdienu lukturos spuldzīšu vietā ir gaismas diodes - tās izstaro spilgtāku gaismu un kalpo ilgāk. 

8. Multimetrs. Šie daudzfunkcionālie rīki ir ļoti svarīgi darbā ar auto elektroinstalāciju, ķēdes diagnostikai, sprieguma, strāvas mērīšanai. Dažiem no tiem pat ir vietas temperatūras mērīšanas funkcija, kas palīdz atrast pārkarsušus elementus. 

9. Triecienskrūvgriezis. Šie rīki var palīdzēt ātri noņemt un uzstādīt uzgriežņus un skrūves. Tie var būt darbināmi no baterijas vai pneimatiski. 

10. Dažādi tīrīšanas līdzekļi un eļļošanas materiālie. Šie produkti ir pastu, aerosolu un šķidrumu formā, atkarībā no apkalpojamās detaļas/mezgla. 


Visus šos un vēl daudzus citus instrumentus un piederumus auto apkopei un remontam jūs varat atrast mūsu interneta veikalā. 

 

Rīki automašīnu remontam, ko atradīsit rezervesdalas24.


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив