Jaunais Subaru Forester: pirmās fotogrāfijas un oficiālā informācija

Lai arī jaunais Subaru Forester nāk ar vairākām izmaiņām salīdzinājumā ar iepriekšējo paaudzi, japāņi nolēma lielā mērā saglabāt klasiskās iespējas. Tāpēc ķermenis nav piedzīvojis lielas izmaiņas.
Tādējādi populārā krosovera ceturtā paaudze nāk ar jauno BOXER 2.0 motoru ar tiešo iesmidzināšanu un 280 litru tilpumu. ar., papildināts ar maksimālo griezes momentu 350 Nm, pieejams pludmalē 2000–4800 apgr./min. Tomēr jaunais Forester arī saglabā iesūkšanas 2,5 litru spēka piedziņu, kas debitēja pašreizējā paaudzē. Tas joprojām ir spējīgs saražot 170 litrus. s un 235 Nm griezes momenta pie 4100 apgr./min.

Kā darba vienība 2.0 BOXER Forester nāk ar divvirzienu CVT automātisko pārnesumkārbu ar attiecīgi 6 un 8 ātrumu, izmantojot Hill Descend Control sistēmu. Kas attiecas uz 2.5 BOXER, klienti joprojām var izvēlēties 6 ātrumu manuālo pārnesumkārbu vai automātisko Lineatronic CVT.

Lai uzlabotu sniegumu bezceļa apstākļos, Noui Subaru Forester klīrenss tika paaugstināts līdz 220 mm. Faktiski automašīna izrādījās cieta un pārsteidz ar tās īpašībām. Visi šīs sērijas fani ir pārsteigti par montāžu.

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив