Subaru Forester ar EyeSight tehnoloģiju ir drošākais savā klasē

Jauna Subaru Forester versija ar EyeSight, uzlabotā Subaru vadītāja palīdzības tehnoloģija, kas tiek piedāvāta kā standarta aprīkojums.

EyeSight darbojas kā otrais acu pāris vadītājam un atkarībā no transportlīdzekļa ātruma var palīdzēt pilnībā izvairīties vai ievērojami samazināt negadījumu smagumu lielā ātrumā.

EyeSight ir divas videokameras, kas uzstādītas katrā atpakaļskata spoguļa pusē, un tā izmanto attēla atpazīšanu, lai uzņemtu augstas precizitātes trīsdimensiju krāsu attēlus. Ar šo tehnoloģiju var atšķirt transportlīdzekļus, motociklus, velosipēdus, gājējus, ceļa zīmes un citus objektus satiksmes zonā, kā arī tos var atšķirt un noteikt vispārējos darba apstākļus.

Koncentrējoties uz testiem un novērtējumiem reālajā pasaulē, EyeSight ir izveidots tā, lai tas atbilstu katras valsts unikālajiem braukšanas apstākļiem.

Kopumā EyeSight izmanto sešas tehnoloģijas maksimālai drošībai, ieskaitot kruīza kontroles pielāgošanu, pirms sadursmes bremzes, droseles kontroli pirms sadursmes, brīdinājumu par joslas aizbraukšanu, brīdinājumu par joslas saglabāšanu un brīdinājumu par automašīnas iedarbināšanu.

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив