Subaru parāda visspēcīgāko WRX STI versiju

Japānas zīmola Subaru Tecnica International motosporta nodaļas dibināšanas 30. gadadiena, kas starptautiski pazīstama ar saīsinājumu STI, tika atzīmēta ar jaunā BRZ izlaišanu.

Lai atzīmētu šo notikumu, japāņu ražotājs piedāvā 2019. gada WRX STI speciālo izdevumu ar nosaukumu Diamond Edition. Automobilim ir daudz uzlabojumu, un tas ir visspēcīgākais Subaru, kāds jebkad veikts.

Patiesībā ir divi no tiem: tiks uzbūvētas tikai 30 vienības, un, iespējams, pats galvenais, ka automašīnas tiks pārdotas vienīgi Dienvidāfrikas tirgū.

Mēs uzskatām, ka vaina bija tajā, ka automašīnu izstrādāja Dienvidāfrikas zīmola pārstāvis. Jaunais Diamond Edition STI sasniedz 349 zirgspēkus, pateicoties pārveidotam motoram un īpaši efektīvai izplūdes sistēmai.

Ražotājs apgalvo, ka ar to ir pietiekami, lai automobili padarītu ātrāku par standarta STI sekundē, kas nozīmē, ka tas paātrināsies no 0 līdz 100 jūdzēm stundā tikai 5 sekundēs. Automašīnas maksimālais ātrums ir 255 km / h.

Subaru inženieri palielināja atstarpi starp riteņiem, tāpēc automašīna ir par 20 mm platāka. Turklāt balstiekārta ir zemāka, kas jauno Diamond izlaidumu padara pievilcīgāku.

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив