Subaru BRZ oficiālais ziņnesis: ko gaidīt no jauniem priekšmetiem

Otrajā dienā mēs visi bijām liecinieki BRZ STI koncepcijas attēliem, kurus Subaru vajadzēja izstādīt 2019. gada Losandželosas autoizstādē. Tomēr šoreiz Japānas ražotājs publicēja oficiālu attēlu, ķiveres versiju, kas ar attiecīgām izmaiņām nonāks sērijveida ražošanā.
Mums ir pārskatīta priekšējā daļa ar lielākiem gaisa ieplūdes apjomiem nekā koncepcija, kā arī ar parastajiem miglas projektoriem. Bet ne tikai estētiskās detaļas daļēji atklāj japāņi. Viņi sola 2, 0 litru jaudīgu motoru un aizmugurējo riteņu piedziņu, tas ir, tipisku Subaru sastāvdaļu, kas sajaukta ar īstas sporta kupejas īpašībām. Seriāls BRZ debitēs Tokijas autoizstādē.

Izskatās, ka gaidīšana drīz beigsies, jo Subaru USA ir paziņojusi, ka nākamā gada 8. jūnijā viņi iepazīstinās ar jauno BRZ STI! Teasing attēlā ir attēlots oglekļa šķiedras ailerons ar burvju burtiem STI!

Mičiganas ielās nesen tika atklāts prototips ar identisku aileronu, tas atšķiras tikai ar aerodinamiskiem elementiem, balstiekārtu, riteņiem un modernāku Brembo bremžu sistēmu. Vai jaunajam Subaru BRZ STI būs izmaiņas dzinējā, nav zināms. Versija ar turbokompresoru ar jaudu aptuveni 300 zirgspēku.

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив