Detroita 2019. gads: Subaru Impreza STI S209. Jaudīgākā Subaru sērija tiks piedāvāta tikai Amerikas tirgum

Ierobežotais izdevums Subaru Impreza STI s209 tika prezentēts sabiedrībai Detroitā 2019. Mašīna tiks ražota 200 vienību apjomā un tiks piedāvāta tikai ASV tirgum. Pirmās Impreza S sērijas modifikācijas tika ieviestas 2000. gadā, un tām bija S201 indekss, pēc tam tās sekoja arī līdzīgām versijām, kuras tika pārdotas tikai Japānas vietējā tirgū.

Ārpusē Impreza STI S209 lepojas ar izstrādātu aerodinamisko paketi un 19 collu BBS riteņu komplektu, kas ietērpts anvlelope Dunlop GT600A un kas ir īpaši izstrādāti šai versijai.

Turklāt ierobežotajai versijai ir arī stingrāka balstiekārta, efektīvāka Brembo bremžu sistēma un modificēta izplūdes sistēma. Zem motora pārsega atrodas 2,5 litru motors, kas attīsta 341 zirgspēku jaudu, kuru tas nodod riteņiem caur 6 ātrumu manuālo pārnesumkārbu un leģendāro Subaru visu riteņu piedziņas sistēmu Symmetrical All-Wheel Drive.

Daudzi šīs paaudzes automašīnu fani ir vīlušies par autoražotāja lēmumu. Faktiski jūs varat iegādāties šo modeli pēc pasūtījuma, un tas maksās daudz naudas.

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив