Pirmizrāde: Jaunās paaudzes Subaru Outback debitē Ņujorkā ar jaunu benzīna turbokompresoru

Divus mēnešus pēc jaunās Legacy paaudzes debijas japāņi Ņujorkas autoizstādē demonstrē jaunu Outback pārtraukuma interpretāciju, kurai ir dalīta platforma un tehniskais aprīkojums ar sedanu.

Tāpat kā jaunākie Japānas modeļa modeļi, arī jaunās paaudzes Subaru Outback ir spēris milzīgu soli ceļā uz gaisā esošo materiālu kvalitāti, un tehniskā aprīkojuma līmenī ir notikusi neliela revolūcija. Jaunā pārtraukuma pamatā ir modulārā SGP platforma (Subaru Global Platform), uz kuras tiek izstrādāti jaunākie Japānas līnijas modeļi. Jaunās platformas izmantošana izraisīja konsekventu ķermeņa stilizāciju, samazinot smaguma centru, kas nodrošinās labāku nosēšanos uz ceļa.

Klīrenss ir par 220 mm jeb 7 mm vairāk nekā iepriekšējā paaudzē. Tajā pašā laikā garenbāze palika tajā pašā līmenī - 2,745 mm, savukārt garumā tā ir par 40 mm – 4,860 mm garāka. Papildu telpa ir paredzēta pasažieriem otrajā sēdekļu rindā un bagāžas nodalījumā, kura maksimālais tilpums tagad var būt 2,144 litri ar salokāmu aizmugurējo sēdekli.

Sākuma līmeņa versijā centrālajā konsolē ir iekļauts multimediju sistēmas 7 collu displejs un gaisa kondicionēšanas sistēmas vadības ierīču komplekts, kas atrodas zemāk, un augšējām versijām tiek nodrošināta Starlink sistēma ar vertikāli izkārtotu ekrānu ar diagonāli 11,6 collas - šīs versijas ir aprīkotas ar pieskārienu vadības ierīces, kas iebūvētas gaisa kondicionēšanas sistēmas multimediju ekrānā, lai gan ar tradicionālajām vadības ierīcēm ir atvēlēta vieta vairākiem iestatījumiem.

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив