Crossover Subaru Solterra kļūs par elektromobili

Ilgi gaidītais Subaru jaunais produkts Subaru Solterra beidzot atklājis savu tehnisko datu detaļas. Auto būs pilnvērtīgs elektriskais krosovers, kas parādīsies šī gada beigās. Tajā pašā laikā jau darbojas modeļa prototipi, kas testa testos izrādījās lieliski.
Savas formas un satura ziņā Solterra nekādā ziņā neatpaliek no parastajiem japāņu zīmola SUV. Dizaineri pārāk neatbalstījās uz minimālismu, atstājot daudzus interjera un eksterjera elementus to klasiskajā veidolā. Dažiem tas var šķist strīdīgs lēmums, taču mēs esam pārliecināti, ka šāda pieeja ir absolūti pamatota, samazinot gatavās iekārtas izmaksas.

Runājot par tīri tehniskiem aspektiem, mēs sagaidām pāris jaudīgus elektromotorus ar kopējo jaudu 218 ZS, kā arī labu akumulatoru, kas var nodrošināt līdz pat 530 kilometriem WLTP ciklā. Tajā pašā laikā kustības laikā varat izmantot gan visu riteņu piedziņu, gan tikai priekšējo priekšējo asi.
Tuvāko mēnešu laikā jāparādās informācijai par pieejamajiem apdares līmeņiem, kā arī modeļa cenām. Turklāt tiks atvērta priekšpasūtīšana, ko ar nepacietību gaida visi Subaru zīmola cienītāji.

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив