Subaru Forester Wilderness iepriecinās vislabāko piekari

Jaunajai Subaru Forester Wilderness krosovera īpašajai versijai, kas šobrīd atrodas pirmsražošanas ražošanā, pircējus vajadzētu iepriecināt ar uzlabotu un mīkstāku piekari. Tāpat modelis saņems ekskluzīvu dzinēju un jaunu transmisiju. Kopumā jauninājumi ir patiešām nopietni, tāpēc mēs tos apsvērsim sīkāk.

Runājot par spēka agregātu, to pārstāv labs 208 ZS "četrinieks" ar turbokompresoru, ko var savienot pārī ar septiņu joslu robotu. Šī ir jauna pārnesumkārba, kas pašlaik tiek izmantota kā astoņpakāpju automātiskās pārnesumkārbas nomaiņa.

Piekares ziņā tiks mainīts dažu galveno mezglu dizains, kā rezultātā tā darbam vajadzētu kļūt daudz mīkstākam. Inženieri un dizaineri sola samazinātu virsbūves sasvēršanos asu pagriezienu laikā, kā arī vienmērīgu darbību vieglos bezceļa apstākļos. Lai kā arī būtu, Subaru Forester nav paredzēts pilnvērtīgai kustībai bezceļa apstākļos.

Pats modelis pārdošanā vajadzētu nonākt nākamā gada sākumā. Tajā pašā laikā īpaša krosovera versija būs pieejama tikai Japānā un Eiropā. ASV pircējiem būs jāgaida vai nu nākamā krosovera paaudze, vai reģionālais pārveidojums, kas, visticamāk, ir.


Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив