Subaru Forester Japānā ierodas ar 1,8 turbomotoru

Jauns Subaru Forester ar turbokompresoru nonāks Japānas tirgū. Paredzams, ka automašīna kļūs par visdārgāko komplektācijā un maksās aptuveni 3,5 miljonus jenu. Papildus spēka agregāta modernizēšanai jaunais Subaru var lepoties ar uzlabotu salona apdari, kā arī iekļautiem vadītāja palīgiem un informācijas un izklaides sistēmu.

Protams, vissvarīgākais jaunās automašīnas versijas elements būs 1,8 litru turbodzinējs, kas spēj radīt 177 ZS. un 300 N • m griezes momentu. Šis motors ir savienots pārī ar variatoru un nepārprotami atbilst agresīvā jaunā režģa dizainam.

Runājot par jaunā Forester ārpusi. Viņa kļuva atlētiskāka un agresīvāka. Piemēram, tas pats radiatora režģis ir pieņēmis dekoratīvu metāla iespaidu, un miglas lukturiem ir stilīgi pārsegi. Kopumā tas izskatās diezgan labi.
Atjauninātās versijas piegādes ir paredzētas 2021. gada sākumā. Japānā jau ir sākusies iepriekšēja pasūtīšana, kuru var ievietot oficiālajā ražotāja vietnē, kā arī lielāko dīleru centru portālos. Acīmredzot ir pieprasījums pēc automašīnas, jo jau ir pasūtīti vismaz 10 tūkstoši vienību.

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив