Subaru Levorg iegūst jaunu dzinēju un aprīkojumu

Izlaišanai tiek gatavots jauns Subaru Levorg, kas uzņem nākamo paaudzi. Automašīna ir pārcēlusies uz Subaru Global Platform, kuras aizmugurē ir divkāršs sviras svira un priekšā atrodas Makfersona statņi. Modelis atšķiras ar parakstu Subaru stilu un solās būt ļoti interesants.

Mums ir uzlabota elektroniski vadāma balstiekārta, kā arī ZF amortizatori, kas iepriekš tika uzstādīti STI Sport modelī. Turklāt gaidāmi drošības uzlabojumi, kas ietver uzlabotu gājēju drošības spilvenu, kā arī ērtu digitālo paneli vadītāja palīdzībai. Informācija no tā tiek parādīta milzīgā (12,3 collu) displejā, kas ir iekļauts tieši pamata konfigurācijā.

1,8 litru motoram ir turbokompresors un tiešā iesmidzināšana, kas ļauj attīstīt 177 ZS. un 300 N • m griezes momentu. Tas viss darbojas kopā ar izsmalcināto Lineartronic variatoru. Stūres pastiprinātājs ir aprīkots ar precīzās regulēšanas sistēmu, ir iespējas barot agregātu, kā arī transmisiju.
Kopumā automašīna izrādās ārkārtīgi veiksmīga. Tas, iespējams, būs tikpat uzticams kā citi Subaru modeļi. Novērtēt jauno produktu dinamikā būs iespējams jau šī gada oktobrī, kad tas tiks prezentēts sabiedrībai.